+370 640 50972 +370 687 23773

Asmenybės augimo grupinė terapija

Kas aš esu? Ko aš noriu? Ką rinktis? Kur eiti toliau?

 Stebėk savo mintis [ir įvardink jausmus], jie tampa žodžiais. Stebėk savo žodžius, jie tampa veiksmais [ir jausmais]. Stebėk savo veiksmus, jie tampa įpročiais. Stebėk savo įpročius, jie tampa tavo charakteriu. <Lao Tsu>

I. Yalomas (1985) apie terapinę grupę:

Tai tam tikra socialinė laboratorija, kurioje nuolat skatinamas nuoširdus ir atviras santykių su kitais grupės dalyviais aptarimas. Tai padeda geriau pažinti ir suprasti savo santykius su kitais žmonėmis. APTARINĖTI SANTYKIUS SU KITAIS GRUPĖS DALYVIAIS NĖRA LENGVA; tai kelia nerimą ir įtampą. Tačiau siekiant užmegzti kontaktą su anksčiau nepažįstamais žmonėmis tai neišvengiama. Kita vertus, svarbu užmegzti tinkamus santykius su žmonėmis čia, grupėje, kad šiuo patyrimu būtų galima pasinaudoti kasdienėse situacijose. Itin svarbu pamatyti savo problemų tarpasmeninį kontekstą. Taip pat svarbu pabrėžti, kad daugiausiai naudos grupėje galima gauti tik nuoširdžiai ir atvirai išreiškiant savo jausmus, kylančius grupėje. Tai svarbiausias dalykas grupės darbe.

KVIEČIAME Į GRUPINĘ TERAPIJĄ ATSISKLEISTI IR AUGTI

Grupės narių skaičius ribotas: iki 6-8 asmenų.

Susitikimų trukmė – ilgalaikė grupė, kiekvienam individualiai

Susitikimai vyksta kartą per savaitę – trečiadieniais, 18-19.30 val.

Vieno grupinio susitikimo kaina: 15 eurų

 Prieš grupę susitinkama bent kartą individualiam pokalbiui su psichologu, kad pasiruoštumėte grupiniam darbui ir galutinai apsispręstumėte dėl grupės lankymo. Pokalbio tikslas – aptarti, kiek grupė atitinka Jūsų lūkesčius, susipažinti, išsigryninti, su kuo dirbsite ir ko mokysitės grupėje. Konsultacijos mokamos, 25 eurai/susitikimas.

 Baigus grupę gyvenimas netaps lengvesnis, tačiau jis taps autentiškesniu gyvenimu, kurį žmogus gyvena, o ne kuris eina pro šalį.

Registruotis