+370 640 50972 +370 687 23773

Individuali terapija

Jei taikstaisi prie kitų, jauti, jog gyveni tarsi už stiklo, kliūtys tavo kelyje visuomet per didelės, tavo pasaulį apgaubė tamsa… Pradėkime kalbėtis, stebėti, kas vyksta tavyje. Mūsų laukia ilgesnė ar trumpesnė kelionė. Teks susidurti su savo emocijomis, nagrinėti savo istoriją, tyrinėti savo mintis, jausmus, elgesį, reakcijas. Ir galiausiai, kelio gale ims švisti, išryškės spalvos, atsivers erdvė, kuri visuomet buvo tavyje. Žingsnis po žingsnio artėsi prie savasties. Patekės saulė, ir tu suprasi, kad grįžai namo… į save.

 

Dirbame su šiomis temomis: bendravimo sunkumai, emocijų nevaldymas (pvz., pykčio, nerimo, įtampos, panikos atakos, kt.), krizinės situacijos (pvz., skyrybos, darbo netektis, liga, kt.), „noriu visiems būti geras“ – ribų trūkumas, depresija, „perdegimas“, valgymo sutrikimai, pusiausvyros gyvenime suradimas.

 

Konsultacijos trukmė 1 val.

Nuo jūsų išsikelto tikslo priklauso, kiek reikės individualių konsultacijų.

Po pirmos konsultacijos gali būti daromos nuolaidos, aptarus jūsų finansinę situaciją.

Užtikrinamas konfidencialumas.

______________________

Ar iš tiesų nepatirdamas nevilties bei nerimo suaugęs žmogus būna laimingesnis bei gabesnis?

Ar kelyje į sėkmę, džiaugsmą, pasitenkinimą, malonumą žmogus neturi patirti nesėkmės, liūdesio, susierzinimo bei pykčio?

Ar kartu su teigiamais išgyvenimais žmogus neturi patirti ir tamsos, nuopuolio, nusivylimo jausmų?

Ką manote apie posakį „nėra dienos be nakties“? Ar saugodamiesi nuo blogų jausmų neapsaugome savęs ir nuo gerų jausmų bei pilnatvės patyrimo?

Ar ne tiesa, kad kai kurie sėkmingiausi ir laimingiausi žmonės vaikystėje turėjo nemažai neigiamos patirties?

(P. Pearsall pagal M. Seligman ir D. Myers tyrimus)

______________________

Aš esu ne tam, kad sulaužyčiau tavo gynybas, o tam, kad padėčiau tau jas pamatyti, kaip jų dėka slepiesi nuo gyvenimo (galbūt), kuri santykius. Kad priimdama tave tokį, koks esi, pajaustum saugumą ir drąsą būti toks, koks esi iš tikrųjų – žmogiškas.

Aš esu ne tam, kad uždrausčiau tau elgtis vienaip ar kitaip, kaip esi pratęs elgtis daugelį metų, kas tapo tavo “antrąja oda”, o parodyti tuos veikimo mechanizmus, kad pats pamatytum, išjaustum ir pats spręstum, kur ir kada juos naudosi, arba kad jų tau nebereikia.

Aš esu ne tam, kad dalinčiau tau patarimus ar išrašyčiau receptą, o tam, kad tu pamatytum save iš tikrųjų, pajaustum ir išreikštum saugioje erdvėje metų metus kauptas nuoskaudas, emocijas, patirtį. Kad nusimestum emocinį krūvį, pamatytum save ir savo situaciją iš “paukščio skrydžio”, kad apjungtum savo proto ir kūno patyrimą. Susikurtum pagrindą ne po kojomis (horizontalę), o jaustum stabilią, tvirtą ašį savyje (vadinkim tai stuburu) (vertikalę), o tavo kojos galėtų laviruoti, išlaikyti pusiausvyrą, kai “drebės žemė po kojomis”.

Esu veidrodis, kuris atspindi, esu žibintas, kuris apšviečia, esu čia ir dabar su tavimi, kad ir kas vyktų terapinio susitikimo metu, kai į areną išeina tavo “tamsioji” pusė ir susitinka su tavo socialine/ viešąja puse.

Kad galėtum būti laimingas ir laisvas nuo įtampų, turi apjungti abi medalio puses – protas ir širdis, sąmonė ir pasąmonė, gėris ir blogis ir t.t.

 

Kviečiame į vidinę kelionę, į tarpasmeninį bendravimą, į augimo stebuklą, į procesą, į metamorfozę.