+370 640 50972 +370 687 23773

LEIDINIAI SAVIUGDAI

Streso Valdymas

NAUJIENA! Pasirodė metodinis praktinis leidinys „Streso valdymas“

Parsisiųsti galite pdf formatu, paspaudę ant mėlynos nuorodos. Padėka – trys geri darbai kitiems žmonėms.

 

 

 

DSC_0153 DSC_0099                                          Laukiame pasirodysiančio „EQ palydovo. Praktinio emocijų pažinimo vadovo suaugusiems“.

Emocijos – toks vidinis dalykas, kuris netrukdo, kai gerai jautiesi, esi džiaugsmingas, ir apsunkina gyvenimą, kai kyla neigiami jausmai: pyktis, baimė, nerimas, vienišumas. Dažnai net nežinome, kas su mumis vyksta, jaučiame vidinį chaosą, kuris sukelia sumaištį ir vidinį skausmą, ima skaudėti galva, sustoja skrandis ir t.t. Kartais net nežinome, ką jaučiame, galime pasakyti tik gerai arba blogai jaučiuosi.

Siūlome susipažinti su emocijomis, jų nauda mūsų egzistencijai. Mes nesame sąvartynai, kad kauptume, spaustume, sandėliuotume emocijas. JŲ paskirtis atnešti žinią ir išeiti, lengvai ir neįpareigojančiai. O ką mes darome? Aklai uždarome savo vidiniuose kalėjimuose ir net neišklausome jų žinios.

Taigi didink savo emocinį intelektą lengvai, paprastai ir džiaugsmingai.

 

Notebook-Mockup-vol-2-Isometric-view   Greitai pasirodys „Sapnų dienoraštis. Karališkas kelias į pasąmonę“

Šis leidinys skirtas tiems, kurie mėgsta užsirašyti sapnus ir juos analizuoti. Jūs galėsite susidaryti savo asmeninių simbolių žodyną ar pasigaminti sapnų gaudyklę.

Tai būdas pažinti save, susisiekti su savo pasąmone ir gauti atsakymus iš tenais.