+370 640 50972 +370 687 23773

Vaiko Terapija

Sveikas, Sveika,
jeigu tavo tėveliai ar kiti tau artimi žmonės siūlys tau eiti pas psichologą, tai tikriausiai gali būti, jog tau viduje neramu, kartais nežinai, kas su tavimi vyksta, kodėl daug verki, šauki, keikiesi, skriaudi mažesnius/didesnius gyvūnus, neklausai tėvelių, nesimokai, nenori eiti į mokyklą, mokykloje iš tavęs tyčiojasi kiti vaikai, vis kas nors skauda, o gydytojai neranda priežasties, esi užsidaręs, vienišas. Gali nebūti nė viena čia paminėta priežastis, o galbūt keletas iš čia paminėtų.
Jeigu susitiksime mano kabinete, pasikalbėsime, juk turiu žinoti tavo vardą ir kaip tau sekasi, kas tau patinka 🙂 Jeigu nenorėsi kalbėtis, arba bus nedrąsu, pasitelksime priemones (pieštukus, kreideles, plasteliną, smėlį, lėles ar ką nors kitą, kas tau patiks), kurios padės tau ir man suprasti, kas čia vyksta, kad visa tai baigtųsi?
Tik turėsi man padėti. Sutariam?
 
Tėveliams/Globėjams/Auklėtojams:
Vaikai konsultuojami kitaip nei suaugusieji. Naudojamos įvairios technikos (smėlis, plastelinas, lėlės, figūrėlės, piešimas ir t.t.), kurios iškelia į paviršių vaiko vidinį pasaulį, jausmus, ir… žaidimo pagalba jis gali išveikti, užbaigti „nebaigtas situacijas“, kad jos netektų emocinio krūvio, o patirtį vaikas galėtų integruoti.
 
Paaugliai konsultuojami derinant tiek kūrybinę veiklą (aukščiau išvardintos technikos), tiek pokalbį. Juos domina egzistenciniai klausimai, savęs ir savo pokyčių supratimas, bendravimas su bendraamžiais, santykiai su tėvais, mokytojais ir t.t., stiprios emocijos ir jų išreiškimas.
 
Dirbu ir su specialiųjų poreikių (intelekto sutrikimą, psichikos sutrikimų) turinčiais vaikais/jaunuoliais bei jų tėveliais/globėjais. Ypač svarbus visos šeimos bendradarbiavimas su specialistu, emocijų išraiška, parama ar sustiprinimas. Turiu 6 metų patirtį šioje srityje.

 

Rekomenduojami keli susitikimai su visa šeima.

Jeigu vaikas iki 8 metų, efektyviausia konsultuoti pačius tėvus/globėjus.

Trukmė: 0,5 – 1 val. (priklauso nuo vaiko/jaunuolio amžiaus)

Užtikrinamas konfidencialumas.

 

Psichologė Audronė Kerpaitė

Tel. +37064050972